Kurz Úvod do sveta kávy od Specialty Coffee Association (SCA) je ideálnym štartom pre milovníkov kávy a profesionálov rovnako. Tento komplexný program poskytuje dôkladné pochopenie sveta kávy, od jej pôvodu a pestovania až po najnovšie trendy vo výberovej káve.

V tomto kurze sa dozviete o rôznych druhoch kávových zŕn a ich pôvode a objavíte faktory, ktoré ovplyvňujú chuť a kvalitu kávy, vrátane praženia, prípravy a skladovania. Získate tiež hlboké porozumenie procesu prípravy kávy, od manuálnych metód až po špičkové vybavenie.

Bez ohľadu na to, či ste barista, majiteľ kaviarne alebo len milovník kávy, kurz SCA Úvod do kávy je vynikajúcou investíciou do vašich vedomostí a zručností. Po absolvovaní kurzu získate oficiálny certifikát od SCA, ktorý uznáva váš úspech a preukazuje váš záväzok voči najvyšším štandardom prípravy kávy. Takže, ak chcete prehĺbiť svoje chápanie najobľúbenejšieho nápoja na svete, kurz SCA Úvod do kávy je tým správnym miestom, kde začať.

Po dokončení kurzu máte možnosť prihlásiť sa na certifikačnú skúšku za dodatočný poplatok. Úspešné zvládnutie tejto skúšky vám zabezpečí medzinárodne uznaný certifikát od Specialty Coffee Association (SCA), ktorý osvedčuje vaše odborné zručnosti a záväzok k vysokým štandardom prípravy kávy. Skúšky sú dostupné v anglickom jazyku na webovej stránke SCA, avšak na našej stránke ponúkame prípravné testy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech na skúške.

Takže, ak chcete prehĺbiť svoje pochopenie najobľúbenejšieho nápoja na svete, kurz SCA Úvod do kávy je perfektným miestom na začiatok. Nadchnite sa pre cestu, ktorá vám otvorí dvere do fascinujúceho sveta kávy!

Average Review Score:
★★★★★

You must log in and have started this course to submit a review.

About Instructor

Not Enrolled